Kompleksowe Czyszczenie Wentylacji w Chicago i Okolicach

Powietrze, którym oddychamy w domu przez większość dnia, pochodzi z kanałów wentylacyjnych. Zanieczyszczone kanały wentylacyjne przyczyniają się do rozwoju mikroorganizmów, pogorszenia parametrów powietrza w pomieszczeniach, zmniejszenia efektywności instalacji, zwiększenia prawdopodobieństwa pożaru, szybsze niszczenie całej instalacji, a nawet bardzo niebezpiecznych chorób. Kompleksowe czyszczenie wentylacji zapewniania komfort i bezpieczeństwo. Skutecznie czyścimy i dezynfekujemy wentylacje, dbając o wysoką jakość powietrza w Twoim najbliższym otoczeniu.

klimatyzacja

Rotobrush – Szybko, Prosto i Skutecznie

W naszej pracy używamy maszyn firmy ROTOBRUSH. Firma ta jest jedną z wiodących producentów urządzeń do czyszczenia wentylacji na świecie. 

Niespotykana harmonia, szczotka, obracająca się z prędkością 450 obrotów na minutę,w połączeniu z niezwykle wydajnym systemem odciągowym, bez problemu radzą sobie z każdym zabrudzonym kanałem wentylacyjnym. Ta kombinacja sprawia, że w profesjonalny i bezpieczny sposób oczyści wszystkie przewody, również delikatne przewody elastyczne. W celu dodatkowej ochrony wałek obrotowy zintegrowany jest z wężem podciśnieniowym.

Tylko profesjonalne czyszczenie wentylacji przywróci Twój system do pełnej sprawności i pozwoli Ci oddychać czystym, pozbawionym zarodników grzybów i pleśni powietrzem.

Regularne Czyszczenie Wentylacji Może się Opłacić

Obok ważnych kwestii zdrowotnych pojawiają się również ekonomiczne. Zaniedbana instalacja podnosi znacząco koszty energetyczno – eksploatacyjne wynikające z częstszych awarii i zmniejszania ich sprawności. Pamiętać należy o regularnej wymianie filtrów (nie należy jednak prać filtrów czy też ich odkurzać!) i usuwaniu kurzu zbierającego się wokół anemostatów nawiewnych i wyciągowych. Przyczyniamy się w ten sposób do przedłużenia żywotności systemu wentylacji, podwyższenia jego sprawności i prawidłowego przepływu powietrza.

Oferujemy Pełen Pakiet Usług z Zakresu Czyszczenia Systemów Wentylacyjnych:

  • ocena wewnętrznego stanu instalacji wentylacyjnych
  • badanie poziomu zanieczyszczenia
  • czyszczenie, dezynfekcja oraz odgrzybianie kanałów wentylacyjnych
  • czyszczenie central wentylacyjnych
  • czyszczenie innych pozostałych elementów wentylacji
  • pomiary skuteczności wentylacji
  • regulacja systemów wentylacji
  • dostawa oraz wymiana filtrów

Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz terminową realizację przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Zamknij Menu

local_phone

Zadzwoń

date_range

Darmowa Wycena

Chat