Instalacja Generatorów w Chicago i Okolicach

GSHA Services, LTD w Chicago, IL, serwis i instalacja generatorów dla dużych obiektów handlowych jak i małych domów prywatnych. Mamy bogate doświadczenie w kontaktach z wiodącymi firmami produkującymi generatory tj. Generac, Kohler, Briggs & Stratton, GE i Cummins Onan.

Sprawdz Naszą Ofertę Generatorów

Generatory Generac Sprzedaż i Instalacja

Generatory od Generac charakteryzują się bardzo dużą efektywnością. Już w ciągu kilku sekund od wykrycia awarii zasilania z generatora płynnie prąd. Bez potrzeby ręcznej obsługi generatora, włącza się i wyłącza automatycznie w zależności od przerwy w dostawie prądu.

Generatory Kohler Sprzedaż i Instalacja

Generatory Kohler Sprzedaż i Instalacja

Na rynek generator Kohler Automatic Power & Light “Power Plant” wszedł w 1920 stając się przełomem w dziedzinie technologi. Spółka do dnia dzisiejszego kontynuuje politykę innowacyjności, jednocześnie zapewniając swoim klientom niedrogie rozwiązania energetyczne we wszystkich segmentach rynku.

100% Gwarancji na Wszystkie Zainstalowane przez Nas Generatory

Zapewniamy serwis 24 godziny 7 dni w tygodniu na zainstalowane i kupione w GSHA Services urządzenia. Podczas instalacji używamy najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić trwałe i niezawodne wsparcie dla instalowanych generatorów. Nasi wykwalifikowani elektrycy gwarantują, że linie generatora są prawidłowo zintegrowane w głównym obiegu i generator jest gotowy do automatycznego startu i zatrzymania pracy (dla automatycznych generatorów czuwania).

Jesteśmy licencjonowaną i certyfikowaną firmą. Nasze referencje, osiągnięcia, świadectwa i dokumenty rejestracyjne, są dostępne do kontroli na żądanie (nie są wyświetlane na stronie internetowej, aby chronić prywatność naszych klientów). Wyślij nam swoje pytania poprzez e-mail lub zadzwoń do nas w godzinach pracy, odpowiemy na wszystkie Państwa wątpliwości.

Instalacja Generatorów – Instalujemy i Serwisujemy Wszystkie Marki i Modele Generatorów

Nasi technicy mogą zainstalować każdy rodzaj, markę czy model generatora. Wszyscy nasi technicy i inżynierowie są przeszkoleni, z certyfikatem oraz z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Zawsze zatrudniamy najlepszych po obszernym wywiadzie i testach.

Instalujemy, naprawiamy, konserwujemy wszystkie marki i modele generatorów
Instalujemy, naprawiamy, konserwujemy wszystkie marki i modele pieców gazowych, pieców elektrycznych, klimatyzatorów i generatorów

DARMOWA WYCENA – Bez Zobowiązań w Twoim Domu

Nie wiesz, jaki rodzaj generatorów Ci potrzeba? Zadzwoń do nas, żeby umówić się z jednym z naszych ekspertów na darmowe konsultacje. Po spotkaniu, wyślemy informacje o całkowitym zapotrzebowanie Państwa domu na energię, oraz ile kopii zapasowej mocy, trzeba mieć w pogotowiu, aby spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.