Termostat Nest

Nest Learning Termostat, to inteligentny termostat pozwalający na łatwe kontrolowanie temperatury w domu. Urządzenie jest banalne w obsłudze. Nest Learning Termostat automatycznie dostosowuje się do życia domowników i charakterystyki ogrzewanego lub chłodzonego obiektu, czyli np. jak długo pomieszczenia ogrzewają się do zadanej temperatury czy jak szybko się wychładzają. Po zebraniu odpowiednich danych Nest tak steruje ogrzewaniem, by zapewnić komfort przy minimalnych kosztach zużywanej energii.

Termostat Nest

Termostat Nest posiada możliwość adaptacji urządzenia do naszych typowych zachowań. Będzie ono potrzebowało kilku dni aby dostosować swoje ustawienia, jednak z czasem zacznie naśladować rutynowe zmiany temperatury. Tak więc jeśli obniżamy temperaturę regularnie w okresie kiedy znajdujemy się w pracy, lub podczas snu Nest nauczy się tego i będzie stosować podobny rytm regularnie, do czasu kiedy nie zmienimy ustawień manualnie, lub nasze rutynowe zachowania będą inne od wyuczonych przez kilka dni z rzędu.

Możliwość zdalnej kontroli pozwala zapobiegać sytuacją w których zapomnieliśmy wyłączyć ogrzewanie wychodząc z domu. Lecz także umożliwia włączenie go kilkanaście minut wcześniej przed powrotem aby zastać w domu komfortową temperaturę. Nest thermostat posiada także kilka przydatnych opcji pozwalających śledzić statystyki zużycia energii, lub motywujących do jej oszczędzania. Najważniejsze cechy:

  • nigdy więcej programowania. dzięki opcji Auto-Schedule, Nest uczy się twoich potrzeb i programuje się sam.
  • nie ogrzewaj pustego domu. opcja Auto-Away dostosowuje temperaturę po twoim wyjściu
  • „True Radiant” uczy się jak długo czasu potrzeba do ogrzania twojego domu i używa odpowiedniej ilości energii
  • Wiedz więcej, oszczędzaj więcej. dzięki opcji zapisywania historii zużycia energii możesz sprawdzić jak dużo energii zużyłeś i dlaczego

Nest Thermostat to możliwość sterownia z poziomu urządzeń mobilnych. Pozwala na to moduł Wi-Fi, w jaki wyposażone jest urządzenie. Pozwala na pełna kontrolę ogrzewania domu za pomocą komputera, tableta, czy telefonu jeśli tylko są podłączone do internetu.

Termostat Ecobee3

Ecobee3 to inteligentny termostat, który nie mierzy temperatury domu ogólnie, bo przecież każdy pokój wymaga innego ciepła. Ten, w którym przebywamy rzadko nie ma potrzeby grzania, a ten w którym toczy się życie rodzinne powinien być odpowiednio utrzymywany. Ecobee 3 składa się z dwóch elementów: termostatu właściwego oraz zestawu czujników do monitorowania poszczególnych pomieszczeń.

Termostat Ecobee3

Zwykle termostat działa idealnie w tym pomieszczeniu, w którym ma czujniki. Reszta domu jest albo niedogrzana, albo niewystarczająco schłodzona. System Ecobee 3 współpracuje z siecią bezprzewodowych czujników umieszczonych w domu. Użytkownik rozmieszcza je po całym domu i to właśnie dzięki nim urządzenie może określić gdzie aktualnie przebywają domownicy, a następnie na podstawie tych danych reguluje własne ustawienia, zmniejszając temperaturę tam gdzie aktualnie nikogo nie ma i oszczędzając w ten sposób energię.

Urządzenie ma także kilka ciekawych funkcji, jak chociażby „Free Cooling”. Dzięki sensorom jest w stanie rozpoznać różnicę temperatur np. podczas chłodnego letniego wieczoru i wówczas zamiast włączyć klimatyzator, wpuści do mieszkania powietrze z zewnątrz. Kolejną funkcją jest wykrywanie i regulacja poziomu wilgotności w domu co zapobiega skraplaniu się wody na oknach.

Termostatem można sterować ze specjalnego ekranu dotykowego, a kiedy jest się poza domem, wystarczy uruchomić odpowiednią aplikację w smartfonie lub tablecie.

Termostat Lennox iComfort S30

iComfort® S30 Smart wykorzystuje GPS w Twoim telefonie, aby wykryć, gdzie jesteś i automatycznie zwiększyć wydajność systemu gdy Ty lub ktoś z Twojej rodziny dotrzesz do domu. Przy następnym wyjeździe Inteligentny system iComfort powraca do normalnego harmonogramu i komfortowej temperatury.

Termostat Lennox iComfort S30

Poczuj ulgę dzięki Alergen Defender termostat monitoruje jakość powietrza i stężenie pyłku na danym obszarze i gdy jest to konieczne automatycznie włącza wentylator, aby oczyścić powietrze w Twoim domu.

Raporty na temat wydajności dają możliwość sprawdzenia działania i wydajności systemu. Termostat śledzi zakresy temperatur czy jak długo system działa każdego dnia oraz wiele innych. Raporty dzienne i godzinowe są dostępne za pośrednictwem strony portalu. Raporty miesięczne są wysyłane bezpośrednio do Ciebie.

Dzięki iComfort® S30 masz możliwość regulacji temperatury i harmonogramów z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji iComfort na smartfon, tablet lub inne urządzenia z dostępem do Internetu.

Côr™ Wifi Termostat od Carrier

Carrier termostat Cor™ to uniwersalne urządzenie dzięki któremu można zaoszczędzić średnio 20% energii w czasie pracy systemów ogrzewania i ochładzania. Przejmij kontrolę nad swoimi systemami lub pozwól aby termostat od Cerrier zrobił to za Ciebie dzięki inteligentnym algorytmom na których jest oparty pomoże Ci zdecydować, jak najefektywniej wykorzystać swoje systemy ogrzewania i ochładzania. 

Côr™ Wifi Termostat od Carrier

Dzięki raportom dowiesz się jak działają Twoje systemy od dnia instalacji termostatu. Wszystko to w łatwy do zrozumienia raportach graficznych. Przejrzysty ekran dotykowy oferuje łatwą kontrolę termostatu w domu, podczas gdy prosta w obsłudze aplikacja mobilna umożliwia dostęp z dowolnego miejsca przy pomocy telefonu, tabletu lub komputery.

Wi-Fi Smart Thermostat od Honnewey

Termostat Honeywell z mnóstwem inteligentnych funkcji, Wi-Fi, prosta konfiguracja, tryb energooszczędny, duży kolorowy ekran dotykowy, inteligentne elastyczne harmonogramy czy czujnik wilgotności w pomieszczeniu.

Wi-Fi Smart Thermostat od Honnewey

Termostatem można zarządzać przy pomocy telefonu lub korzystać z tabletu czy komputera. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie Wi-Fi, wystarczy skorzystać z bezpłatnej aplikacji dla smartphona/tabletu i zarządzać termostatem zdalnie. Można również kontrolować termostatu za pomocą ekranu dotykowego i zmienić kolor tła, aby dopasować kolor termostatu do koloru ściany.

Aprilaire 8920W Wi-Fi Termostat

Aprilaire bezprzewodowy Termostat jest stworzony dla właścicieli domów, którzy chcą poczuć komfort i kontrolę nad wszystkimi aspektami jakości powietrza w pomieszczeniach. Termostat Aprilaire to łatwe i intuicyjne zarządzanie temperaturą, wilgotnością, czystością powietrza oraz kontrolą świeżości powietrza w domu.

Aprilaire 8920W Wi-Fi Termostat

Dzięki termostatowi Aprilaire możesz oszczędzać pieniądze na kosztach energii, zmniejszając temperaturę na noc lub gdy Cię nie ma w domu. Po połączeniu termostatu z nawilżaczem powietrza Aprilaire możesz w prosty sposób kontrolować wilgotności lub świeżość powietrza w swoim domu.

Wszystkie te podstawowe aspekty kontroli jakości powietrza w pomieszczeniach współgrają w doskonałej równowadze z jednym, łatwym w obsłudze sterowaniem ekranem dotykowym.

Profesjonalna Instalacja Termostatu

Profesjonalna instalacja termostatu przez wyszkolonego specjalistę GSHA Services zapewnia, że termostat jest prawidłowo skonfigurowany z Twoimi systemami ogrzewania i ochładzania. Skontaktuj się z nami i powierz instalację termostatu profesjonalistom.