Instalacja i Sprzedaż Klimatyzatorów Lennox w Chicago i Okolicach

Lennox jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli klimatu dla rynków urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych i chłodniczych, wspomagając klientów w realizacji projektów, dostarczając im optymalne i trwałe rozwiązania. Technologie ulegają ewolucji, a wraz z nimi przepisy. Zespoły Lennox opracowują rozwiązania, które dzień po dniu, poprawiają jakość życia klientów, w odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania. Szczególną uwagę Lenox poświęca kosztom użytkowania, od początku do końca ich eksploatacji. Klimatyzatory Lennox oferujemy szeroki wybór najlepszych na rynku klimatyzatorów. Mamy do zaoferowania wszystkie trzy linie klimatyzatorów Lennox – Merit Series, Elite Series, Dave Lennox Signature.

Klimatyzatory z Serii Lennox Merit

Od prawie 150 lat Lennox jest synonimem innowacji i niezawodności urządzeń grzewczych i chłodniczych. Cała seria Merit jest zbudowana z trwałych podzespołów i dokładnie przetestowana, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Klimatyzator Lennox 13ACX

Klimatyzator Lennox 13ACX

Instalacja tylko: $2,555*

Niezawodne działanie, idealny komfort i energooszczędność – wszystko to w jednym doskonałym pakiecie klimatyzatora Lennox Merit Series 13ACX z oceną do 13 SEER. Niezawodna sprężarka spiralna i wysokowydajna cewka zewnętrzna współpracujące ze sobą, aby zapewnić komfort w domu i jeszcze lepiej kontrolować zużycie energii.

 Klimatyzator Lennox 14ACX

Klimatyzator Lennox 14ACX

Instalacja tylko: $2,300*

Zawsze miej idealną temperaturę w swoim domu, korzystając z przyjaznego dla budżetu klimatyzatora Lennox 14ACX o ocenie do 16 SEER. Precyzyjnie zaprojektowany z wysokiej jakości komponentów, pozwala cieszyć się wyjątkowym komfortem, bez obawy o wysokie rachunki.

 Klimatyzator Lennox ML14XC1

Klimatyzator Lennox ML14XC1

Instalacja tylko: $2,455*

Klimatyzator ML14XC1 został zaprojektowany z myślą o inteligentnym zużyciu energii i zaprojektowany z myślą o trwałości. Wskaźnik sezonowego współczynnika efektywności energetycznej  do 16 SEER oznaczają, że ML14XC1 może zmniejszyć rachunki za media bez żadnych kompromisów w zakresie komfortu. Dzięki certyfikatowi ENERGY STAR może również kwalifikować się do federalnych ulg podatkowych na energię i rabatów lokalnych.

Klimatyzatory z Serii Lennox Elite

Zgodnie ze swoją nazwą, produkty z serii Elite są lepsze, jeśli chodzi o wygodę w użytkowaniu. Dzięki imponującym funkcjom i możliwościom klimatyzatory Elite nie tylko zapewniają wyjątkowy komfort, ale także olbrzymią wydajność energetyczną. W porównaniu z konwencjonalnymi produktami do ogrzewania i chłodzenia, seria Elite pozwala zaoszczędzić setki dolarów na kosztach energii każdego roku.

Klimatyzator XC13

Klimatyzator Lennox XC13

Instalacja tylko: $2,450*

Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej oszczędności za każdy wydany dolar na energie i efektywności energetycznej do 13 SEER, klimatyzator Lennox XC13 działa wydajnie nawet w najgorętsze letnie dni. Sercem systemu jest sprężarka spiralna, która zapewnia płynne i niezawodne działanie.

 Klimatyzator Lennox EL16XC1

Klimatyzator Lennox EL16XC1

Instalacja tylko: $2,675*

Klimatyzator Lennox EL16XC1 został zaprojektowany z myślą o wydajności i oszczędności energii. Dzięki wskaźnikom efektywności energetycznej do 17 SEER klimatyzator może pomóc zaoszczędzić setki dolarów rocznie na rachunkach za media w porównaniu ze starszymi urządzeniami. Dzięki certyfikatowi ENERGY STAR może również kwalifikować się do federalnych ulg podatkowych na energię i rabatów lokalnych .

Klimatyzator XC20

Klimatyzator Lennox XC20

Instalacja tylko: $5,100*

Lennox XC20 jest jednym z najbardziej oszczędnych energetycznie klimatyzatorów na rynku. Precyzyjnie zaprojektowany ze wskaźnikiem efektywności energetycznej do 20 SEER, zbudowany z wysokiej jakości komponentów, pozwala cieszyć się wyjątkowym komfortem, bez obawy o wysokie rachunki za media. XC20 został uznany za jeden z najbardziej wydajnych produktów z certyfikatem ENERGY STAR w 2019 roku.

Klimatyzatory z Serii Dave Lennox Signature Collection

Kolekcja Dave Lennox Signature jest najwyższym wyrazem innowacji Lennox, dzięki czemu to idealny wybór dla Twojego domu. Każdy produkt sam w sobie wyróżnia się na rynku pod względem wydajności, cichej pracy i komfortu. Działając razem w jednym systemie z piecem Lennox, klimatyzatory z serii Signature tworzą środowisko doskonale ogrzanego i chłodzonego powietrza. Możliwości solarne SunSource zwiększają możliwości wydajności, pozwalając cieszyć się lepszym powietrzem i doskonałymi rozwiązaniami w zakresie zużycia energii.

Klimatyzator Lennox SC18XC1

Klimatyzator Lennox SC18XC1

Instalacja tylko: $3,849*

Klimatyzator Dave Lennox Signature Collection SL18XC1 to najcichszy i najbardziej wydajny klimatyzator jednostopniowy. Dzięki wydajności do 18,5 SEER/15 EER, SL18XC1 oferuje cichą i wydajną prace przez cały okres eksploatacji. Dzięki certyfikatowi ENERGY STAR może kwalifikować się do federalnych ulg podatkowych na energię i rabatów lokalnych.

 Lennox XC21

Klimatyzator Lennox XC21

Instalacja tylko: $5,300*

Odkryj absolutny komfort w domu dzięki klimatyzatorowi Lennox XC21, zaprojektowanemu z myślą o cichej i wydajnej pracy. Wyjątkowa technologia SilentComfort™ działa w celu utrzymania bardziej stałej temperatury w całym domu, jednocześnie pomagając utrzymać koszty energii pod kontrolą. Między innymi dzięki efektywności energetycznej do 21 SEER XC21 został uznany za jeden z najbardziej wydajnych produktów z certyfikatem ENERGY STAR w 2018 r.

 Klimatyzator Lennox XC25

Klimatyzator Lennox XC25

Instalacja tylko: $6,300*

Dzięki wydajności energetycznej aż do 26 SEER Lennox XC25 może zaoszczędzić setki dolarów w porównaniu do standardowego klimatyzatora. Daje to oszczędność w skali roku aż do 58% mniej zużytej energii na chłodzenie. Dodatkowo technologia Precise Comfort™, dostępna dzięki termostatowi iComfort, pozwala układowi chłodzenia utrzymać ustawioną temperaturę niezależnie od warunków zewnętrznych, dokonując tylko drobnych regulacji. Tak więc, w przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów chłodzenia, temperatura pozostaje niezmienna, z dokładnością do 0,5 stopnia ustawionej temperatury, bez wahań na gorąco i na zimno.

Klimatyzatory Lennox to Najcichszy i Najbardziej Wydajny System Chłodzenia Jaki Możesz Mieć

Inżynierowie Lennox tworzą najcichsze systemy chłodzenia na rynku, testując przepływ powietrza o zmiennej prędkości, który umożliwia uruchomienie i wyłączenie systemu w niemal całkowitej ciszy. System Ultimate Comfort™ działa z tak niskim poziomem szumów, że nawet nie możesz stwierdzić czy klimatyzator działa. A dzięki technologii Precise Comfort™, dostępnej dzięki termostatowi iComfort, klimatyzatory Lennoxa pozwalają układowi chłodzenia utrzymać ustawioną temperaturę niezależnie od warunków zewnętrznych, dokonując tylko drobnych regulacji. Tak więc, w przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów chłodzenia, temperatura pozostaje niezmienna, z dokładnością do 0,5 stopnia ustawionej temperatury, bez wahań na raz za gorąco i raz za zimno.

Darmowa Wycena – Bez Zobowiązań W Twoim Domu

Jeśli planujesz instalację nowego lub wymianę starego systemu, GSHA Services oferuje bezpłatną, bez żadnych zobowiązań wycenę. Wraz z naszym wykwalifikowanym konsultantem pomożemy zaplanować Ci koszt takiej inwestycji. Pozwól nam zaprojektować najlepszy i najbardziej atrakcyjny finansowo system dla Ciebie.

*Cena dotyczy najmniejszej dostępnej wielkości klimatyzatora, w tym wszystkich dostępnych rabatów. Obliczenie obciążenia chłodniczego jest konieczne, aby określić prawidłowy rozmiar klimatyzatora do zainstalowania w domu.