Instalacja Generatorów Generac w Chicago i Okolicach

Firma Generac została założona w 1959 roku, zajmuje się produkcją generatorów prądotwórczych na rynek amerykański jak i międzynarodowy. Firma skupia się na dostarczaniu niedrogiego zaplecza energetycznego. Generac produkuje generatory dla domów, generatory przemysłowe oraz przenośne. Generac posiada ekologiczne linie produkcji o ograniczonej emisji spalin i wyższej efektywności paliwowej. Z każdym unowocześnieniem spółka stara się ograniczyć wpływ na środowisko do minimum.

Poznaj Generatory Generac

Generatory od Generac charakteryzują się bardzo dużą efektywnością. Już w ciągu kilku sekund od wykrycia awarii zasilania z generatora płynnie prąd. Bez potrzeby ręcznej obsługi generatora, włącza się i wyłącza automatycznie w zależności od przerwy w dostawie prądu.

Generac PowerPact 7.5kW

Generator Generac PowerPact 7.5kW

Instalacja tylko: $3,800*

Generator domowy PowerPact™ o mocy 7,5 kW jest niedrogą, alternatywą dla przenośnego zasilania rezerwowego. Funkcje generatora obejmują wszystkie cechy niezawodności najlepiej sprzedającej się serii Generac Guardian, pozostając najtańszym dostępnym domowym generatorem rezerwowym. Znacznie cichszy niż przenośny generator chroni najważniejsze urządzenia domowe, takie jak lodówka czy pompa studzienna.

Generac Guardian 9kW

Generator Generac Guardian 9kW

Instalacja tylko: $4,600*

Generator Generac Guardian o mocy 9kW oferuje szeroką gamę rozwiązań, dzięki czemu zapewnia niezbędną ochronę, zapewniając, że mocy wystarczy na zasilenie wszystkich urządzeń podczas awarii. Ten niedrogi automatyczny generator rezerwowy zapewnia ochronę za około połowę kosztów centralnej klimatyzacji.

 Generator Guardian 16kW

Generator Generac Guardian 16kW

Instalacja tylko: $6,600*

Generac Guardian 16kW Home Backup Generator z przełącznikiem Whole House Switch oferuje szeroką gamę rozwiązań, dzięki czemu możesz uzyskać poziom ochrony odpowiedni do Twoich potrzeb.

Generac Guardian 20kW

Generator Generac Guardian 20kW

Instalacja tylko: $6,900*

Jeden z najmocniejszych automatycznych generatorów rezerwowy dostępnych na rynku, 20 kW Guardian Series może zapewnić zasilanie awaryjne dla jednego jak i wielu domów.

Generator Generac Guardian 22kW

Generator Generac Guardian 22kW

Instalacja tylko: $7,800*

Generator rezerwowy z serii Guardian o mocy 22 kW to najmocniejszy na rynku generator rezerwowy. Możesz być pewny ze jest to najlepszy stosunek ceny do jakości i funkcji oferowanej przez ten generator. Guardian 22kW zapewni zasilanie awaryjne dla jednego jak i wielu domów .

 Generac Guardian 3-Phase 20kW

Generator Generac Guardian 3-Phase 20kW

Instalacja tylko: $8,300*

Guardian 3-Phase o mocy 20kW oferuje szeroką gamę rozwiązań. Jeden z najmocniejszych generatorów na rynku, trójfazowy generator rezerwowy 20 kW z serii Guardian może zapewnić zasilanie awaryjne dla jednego jak i wielu domów.

Generatory Generac Najlepiej Sprzedające się Generatory Prądotwórcze

Generator Generac wykrywa przerwę w zasilaniu, włącza się automatycznie i zapewnia zasilanie awaryjne. Będzie działać do momentu przywrócenia zasilania sieciowego – czy to za dwie godziny, czy za dwa tygodnie.

Generator Generac chroni dom automatycznie. Działa na paliwie z gazem ziemnym lub płynnym propanem (LP) zainstalowana na stałe na zewnątrz jak centralna jednostka klimatyzacyjna, dostarcza energię bezpośrednio do instalacji elektrycznej w domu, zasilając cały dom lub tylko najważniejsze jego elementy/urządzenia. Dodatkowo funkcja Mobile Link™, pozwala monitorować status generatora na telefonie, tablecie lub komputerze z dowolnego miejsca na świecie.

Darmowa Wycena – Bez Zobowiązań W Twoim Domu

Nie wiesz, jaki rodzaj generatorów Ci potrzeba? Zadzwoń do nas, żeby umówić się z jednym z naszych ekspertów na darmowe konsultacje. Po spotkaniu, wyślemy informacje o całkowitym zapotrzebowanie Państwa domu na energię, oraz ile kopii zapasowej mocy, trzeba mieć w pogotowiu, aby spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.

*Ceny podane nie zawierają wszystkich opłaty, bywają instalację które wymagają dodatkowych obiegów, jeśli jest to konieczne do montażu. Jednak 95% instalacji są standardem, więc podane ceny będą odzwierciedlać podany koszt instalacji. Ostateczny koszt instalacji uzależniony jest od lokalizacji generatora, możliwości dostaw gazu ziemnego dla generatora oraz automatycznego przełącznika źródeł zasilania. Zakłada się, że generator będzie zlokalizowany w odległości 15 stóp od miernika elektrycznego lub głównego panelu elektrycznego oraz w odległości 15 stóp od gazomierza lub odpowiedniej wielkości rury gazowej do generatora. Za wszelkiego rodzaju dodatkowe obiegi gazowe i elektryczne, powyżej tych wartości będzie naliczana dodatkowa opłata. Gazowe i elektryczne połączenia w piwnicach, otwartych przestrzeniach lub innych miejscach są uważane za standardowe instalacje.