Sprzedaż i Instalacja Klimatyzatorów Carrier w Chicago i Okolicach

Carrier to światowy lider w produkcji zaawansowanych rozwiązań z zakresu ogrzewania, klimatyzacji i chłodzenia. Carrier, stanowiąc część UTC Building & Industrial Systems, ma dostęp do 84 zakładów produkcyjnych na całym świecie oraz wsparcia około 124 000 pracowników pracujących w ponad 170 krajach na sześciu kontynentach. W firmie Carrier nowatorstwo zawsze było jedną z podstawowych wartości. Dzisiaj dysponuje dziewięcioma ośrodkami badań i rozwoju znajdującymi się w pięciu krajach Północnej Ameryki, Europy i Azji. Klimatyzatory Carrier, szeroki wybór systemów chłodzenia. Oferujemy wszystkie trzy linie klimatyzacji – Comfort Series, Performance Series, Infinity Series.

Klimatyzatory z Serii Carrier Comfort

Szukasz najbardziej ekonomicznego sposobu na zwiększenie niezawodności i wydajności centralnego systemu klimatyzacji? Sprawdz Serię Carrier Comfort. Dzięki imponującym wskaźnikom efektywności SEER sięgającym 16, klimatyzatory z serii Comfort mogą znacząco obniżyć rachunki za energię. A ponieważ te modele mogą pracować ciszej niż zwykła suszarka do włosów, zalety odczujesz nie tylko w budżecie ale i w komforcie.

Klimatyzator Carrier Comfor 13

Klimatyzator Carrier Comfor 13

Instalacja tylko: $2,599*

Ekonomiczny klimatyzator Carrier Comfor 13 z oceną efektywności energetycznej do 13 SEER zapewnia energooszczędność w przystępnej cenie. Jego cicha praca 72 dB i sprężarka jednostopniowa współpracują ze sobą, aby zapewnić jak największy komfort.

Klimatyzator Carrier Comfor 16

Klimatyzator Carrier Comfor 16

Instalacja tylko: $3,099*

Klimatyzator Carrier Comfort 16 z oceną efektywności energetycznej do 16 SEER, czynnikiem chłodniczym Puron®, cichą pracą do 72 dB i sprężarka jednostopniową zapewniają niezrównaną wydajność i energooszczędność w porównaniu do innych klimatyzatorów.

Klimatyzatory z Serii Carrier Performance

Seria Performance oferuje niezawodny, energooszczędny i cichy sposób na chłodzenie przestrzeni – bez względu na to, ile masz miejsca. Oprócz tradycyjnego klimatyzatora, seria Performance obejmuje kompaktową jednostkę AC do bardziej wymagających instalacji. Oba typy mogą pracować ciszej niż większość zmywarek oferując przy tym imponującą oceną efektywności energetycznej SEER.

Klimatyzator Performance 13

Klimatyzator Carrier Performance 13

Instalacja tylko: $3,399*

Ekonomiczny klimatyzator Carrier Performance 13 o efektywności energetycznej 13 SEER jest przeznaczony dla właścicieli domów z ograniczonym budżetem, którzy chcą oszczędzać koszty energii. Klimatyzatory. Jego cicha praca do 72 dB i sprężarka jednostopniowa współpracują ze sobą, aby zapewnić jak najwięcej z klimatyzatora.

Carrier Performance 16

Klimatyzator Carrier Performance 16

Instalacja tylko: $3,299*

Klimatyzatory Performance 16 o ocenie efektywności energetycznej 16 SEER i czynnikiem chłodniczym Puron® zapewniają zestaw funkcji niedostępnych przez żadną inną rodzinę systemów chłodzenia. Jego cicha praca 72 dB i sprężarka jednostopniowa współpracują ze sobą, aby zapewnić niezrównany komfort. Klimatyzator Carrier Performance 16 został zaprojektowany zgodnie z kryteriami ENERGY STAR w zakresie efektywności energetycznej.

 Klimatyzator  Carrier Performance 16

Klimatyzator Carrier Performance 17

Instalacja tylko: $4,199*

Performance 17 o ocenie efektywności energetycznej 17 SEER zapewnia niezrównaną moc. Klimatyzator Carrier został zaprojektowany, aby zapewnić proste, wydajne i niedrogie chłodzenie. Ten produkt został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z kryteriami ENERGY STAR w zakresie efektywności energetycznej.

Klimatyzatory z Serii Carrier Infinity

Centralne klimatyzatory z serii Infinity, stworzone z myślą o całkowitym komforcie w domu, oferują godną pozazdroszczenia ocenę efektywności energetycznej SEER do 21. Łącząc ją z innowacyjnym układem sterowania Infinity, zapewniającym najwyższy stopień komfortu.

Klimatyzator Carrier Infinity 16

Klimatyzator Carrier Infinity 16

Instalacja tylko: $3,799*

Klimatyzator Carrier Infinity 16 o ocenie do 16 SEER to idealny wybór dla komfortowego chłodzenia w domu. Jego wyjątkowo cicha praca do 66 dB, i wydajność, zapewniają niezrównany komfort. Silencer System II zapewniają prawie bezgłośną pracę. Wybierając system sterowania Infinity™, można zmaksymalizować system chłodzenia, zarządzając każdym aspektem środowiska powietrza w domu. Sterownik Infinity™ umożliwia łatwe programowanie systemu a nawet przypomina, kiedy nadszedł czas na konserwację systemu.

 Klimatyzator Carrier Infinity 19VS

Klimatyzator Carrier Infinity 19VS

Instalacja tylko: $4,999*

Klimatyzator Carrier Infinity 19VS zapewnia wysoką wydajność o zmiennej prędkości w wyjątkowo małej obudowie, zapewniając do 19 SEER efektywności energetycznej. Infinity 19VS został zaprojektowany i wyprodukowany w celu zapewnienia elastycznego dopasowania klimatyzatora do pracy z szeroką gamą jednostek wewnętrznych.

Infinity 20 z Technologią Greenspeed® Intelligence

Klimatyzator Carrier Infinity 20 z Technologią Greenspeed® Intelligence

Instalacja tylko: $5,599*

Klimatyzator Carrier Infinity 20 o ocenie SEER do 20 i technologią Greenspeed® Intelligence to najbardziej zaawansowany technologicznie klimatyzator od Carrier’a. Dzięki temu możesz cieszyć się doskonałym chłodzeniem, dodatkową wydajnością energetyczną i wyjątkowo cichym komfortem do 58 dB. Infinity 20 został uznany za jeden z najbardziej wydajnych produktów z certyfikatem ENERGY STAR w 2019 roku.

Klimatyzatory Carrier – Potężna, Precyzyjna Technologia, Oszczędność Energii i Niezrównana Efektywność

Technologia Ideal Humidity™ pozwala kontrolować zarówno temperaturę, jak i wilgotność. Dłuższe okresy chłodzenia pomagają usunąć wilgoć, tworząc mniej wilgoci w letnich miesiącach. A ponieważ suche powietrze jest chłodniejsze, możesz zachować komfort i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze. Klimatyzatory mogą wyglądać podobnie, ale ich sezonowa ocena efektywności energetycznej (SEER) może się znacznie różnić. Wyższe liczby SEER oszczędzają więcej pieniędzy wydawanych na energię. Klimatyzator z ocenią 13 SEER, „aktualny minimalny standard” EPA (Environmental Protection Agency – Agencja Ochrony Środowiska), zużywa 23% mniej energii niż jednostka 10 SEER (standard EPA do stycznia 2006 r.). Mimo, że 13 SEER jest minimalną dostępną wydajnością, obecnie oferujemy linię klimatyzatorów, które zaczynają się od 13 SEER aż do 20 SEER. W zależności od średniego zużycia, klimatyzatory o wyższej ocenie SEER mogą znacznie zmniejszyć rachunki za prąd.

Darmowa Wycena – Bez Zobowiązań w Twoim Domu

Jeśli planujesz instalację nowego lub wymianę starego systemu, GSHA Services oferuje bezpłatną, bez żadnych zobowiązań wycenę. Wraz z naszym wykwalifikowanym konsultantem pomożemy zaplanować Ci koszt takiej inwestycji. Pozwól nam zaprojektować najlepszy i najbardziej atrakcyjny finansowo system dla Ciebie.

*Cena dotyczy najmniejszej dostępnej wielkości klimatyzatora, w tym wszystkich dostępnych rabatów. Obliczenie obciążenia chłodniczego jest konieczne, aby określić prawidłowy rozmiar klimatyzatora do zainstalowania w domu.