Piece Lennox, Instalacja i Sprzedaż w Chicago, IL i Okolicach

Firma Lennox jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli klimatu dla rynków urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych i chłodniczych, wspomagając klientów w realizacji ich projektów, dostarczając im optymalne i trwałe rozwiązania. Piece Lennox szeroki wybór systemów ogrzewania Lennox. Oferujemy wszystkie trzy linie pieców Lennox – Merit Series, Elite Series, Dave Lennox Signature.

Technologie ulegają ewolucji, a wraz z nimi przepisy: zespoły Lennox opracowują rozwiązania, które dzień po dniu, poprawiają jakość życia klientów, w odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania. Szczególną uwagę Lennox poświęca kosztom użytkowania swoich systemów, od początku do końca ich eksploatacji.

Piece Lennox z Serii Merit

Od prawie 150 lat Lennox jest synonimem innowacji i niezawodności urządzeń grzewczych i chłodniczych. Cała seria Merit jest zbudowana z trwałych podzespołów i dokładnie przetestowana, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Piec Gazowy Lennox ML180

Piec Gazowy Lennox ML180

Instalacja tylko: $1,475*

Do 80% AFUE, Ekonomiczny piec gazowy o standardowej wydajności.

 Piec Gazowy Lennox ML193

Piec Gazowy Lennox ML193

Instalacja tylko: $1,765*

Do 93% AFUE. Ekonomiczny, wysokowydajny piec gazowy.

 Piec Gazowy ML195E

Piec Gazowy Lennox ML195E

Instalacja tylko: $1,999*

Wydajność do 95% AFUE. Jednostopniowy piec z technologią Power Saver™. ML195E jest zgodny ze standardem ENERGY STAR®.

Piece Lennox z Serii Elite

Zgodnie ze swoją nazwą, produkty z serii Elite są lepsze, jeśli chodzi o wygodę w domu. Dzięki imponującym funkcjom i możliwościom produkty Elite nie tylko zapewniają wyjątkowy komfort, ale także wyjątkową wydajność energetyczną. W porównaniu z konwencjonalnymi produktami do ogrzewania i chłodzenia, seria Elite pozwala zaoszczędzić setki dolarów na kosztach energii każdego roku.

 Piec Gazowy EL280​​​​

Piec Gazowy Lennox EL280​​​​

Instalacja tylko: $1,970*

Do 80% AFUE, Lennox EL280 zapewnia stałą temperaturę dzięki dwustopniowemu silnikowi.

 Piec Gazowy Lennox EL296E​​​

Piec Gazowy Lennox EL296E​​​

Instalacja tylko: $2,540*

Do 96% AFUE wydajności energetycznej. Piec dwustopniowy z technologią Power Saver™. EL296E jest zgodny ze standardem ENERGY STAR®.

 Piec Gazowy Lennox EL269​V

Piec Gazowy Lennox EL269​V

Instalacja tylko: $2,690*

Wydajność do 96% AFUE. Wysokowydajny piec gazowy o zmiennej prędkości. EL269jest zgodny ze standardem ENERGY STAR®.

Piece Lennox z Serii Dave Lennox Signature

Kolekcja Dave Lennox Signature jest topowym wyrazem innowacji Lennox, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla Twojego domu. Ten piec zawiera dwustopniową pracę (wysoka / niska moc) z silnikiem dmuchawy o zmiennej prędkości. Wentylatory o zmiennej prędkości są bardziej wydajne elektrycznie w porównaniu ze standardowymi silnikami wentylatorów i zapewniają lepszy komfort w domu. Ponadto piec ten oferuje bardziej bogate w funkcje oprogramowanie, dzięki czemu po połączeniu go z termostatem iComfort będziesz miał dostęp do systemu ostrzegania diagnostycznego. Piece z Serii Dave Lennox Signature to najlepsze piece jakie możesz kupić.

 Piec Gazowy Lennox SL280V

Piec Gazowy Lennox SL280V

Instalacja tylko: $2,575*

Do 80% AFUE wydajności energetycznej, Lennox SL280V to najcichszy piec w swojej klasie.

 Piec Gazowy Lennox SLP98V

Piec Gazowy Lennox SLP98V

Instalacja tylko: $3,999*

Aż do 98% AFUE. Najcichszy i najbardziej wydajny piec, jaki możesz kupić. EL296E jest zgodny ze standardem ENERGY STAR®.

Piece Lennox to Najbardziej Wydajne i Ciche Systemy Ogrzewania Jakie Możesz Kupić

Piece gazowe Lennox zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałe ciepło, wydajność i oszczędność energii. Zapewniając precyzyjną kontrolę komfortu i temperatury, piece Lennox mogą utrzymać Twój dom w granicach pół stopnia idealnej temperatury. Tak ciche, jak i wydajne, piece Lennox również działają idealnie cicho, pomagając zachować spokój i ciszę w domu. Oferując najlepsze w branży wydajność, piece Lennox mogą pomóc zaoszczędzić setki dolarów na kosztach mediów każdego roku.

Zbudowane z wysokiej jakości materiałów piece Lennox oferują lata bezproblemowej pracy i doskonały komfort. Lennox, dostępny w różnych typach, od pieca gazowego o zmiennej pojemności do dwustopniowego pieca gazowego, oferując szereg opcji zaspokajających potrzeby każdego użytkownika w zakresie ogrzewania.

Certyfikat ENERGY STAR®

Niektóre piece Lennox posiadają certyfikat ENERGY STAR®, dzięki któremu piec może kwalifikować się do federalnych ulg podatkowych na energię i rabatów lokalnych. Technologie ulegają ewolucji, a wraz z nimi przepisy: zespoły Lennox opracowują rozwiązania, które dzień po dniu, poprawiają jakość życia klientów. Szczególną uwagę Lennox poświęca kosztom użytkowania swoich systemów, od początku do końca ich eksploatacji. W odpowiedzi na wysokie standardy w zakresie ochrony środowiska Lennox  opracowuje rozwiązania o niskim potencjale GWP, spełniające normy ekologiczne, a zarazem uwzględniamy potrzeby Klientów w kwestii oszczędności zużycia energii.

Darmowa Wycena- Bez Zobowiązań W Twoim Domu

Jeśli planujesz instalację nowego lub wymianę starego systemu, GSHA Services oferuje bezpłatną, bez żadnych zobowiązań wycenę. Wraz z naszym wykwalifikowanym konsultantem pomożemy zaplanować Ci koszt takiej inwestycji. Pozwól nam zaprojektować najlepszy i najbardziej atrakcyjny finansowo system dla Ciebie.

*Cena dotyczy najmniejszej dostępnej wielkości pieca, w tym wszystkich dostępnych rabatów. Obliczenie obciążenia grzewczego jest konieczne, aby określić prawidłowy rozmiar pieca do zainstalowania w domu.