Klimatyzatory Trane Sprzedaż i Instalacja

Klimatyzatory Trane to znacznie więcej niż ochładzanie powietrza. Trane gwarantuje niezawodność, wydajność energetyczną oraz najwyższą jakość powietrza. Inżynierowie Trane są zobowiązani do ciągłego doskonalenia wszystkich linii produkcyjnych. Pracują bez wytchnienia, aby zwiększyć efektywność energetyczną i wydajność we wszystkich systemach, od niewielkich do przełomowych rozwiązań. Ta głębia doświadczeń sprawia, że systemy Trane należą do najlepszych w branży.

Poznaj Wysokowydajne Klimatyzatory Trane

Efektywność chłodzenia klimatyzatora jest wskazywana przez wskaźnik SEER (Seasonal Energy Efficiency Ratio), który informuje, jak wydajnie urządzenie wykorzystuje energię elektryczną. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa ocena SEER, tym mniej energii elektrycznej zużyje urządzenie do chłodzenia domu. Klimatyzatory Trane działają wydajniej i ciszej, aby zapewnić chłód i komfort przez cały rok. Podnieś komfort swojego domu na wyższy poziom dzięki technologii zmiennej prędkości, która pozwala klimatyzatorom Trane intuicyjnie dostosować się do Twoich potrzeb w zakresie ogrzewania i chłodzenia. Odkryj najbardziej wydajne i najcichsze klimatyzatory firmy Trane, gwarantujące chłód przy jednoczesnym oszczędzaniu pieniędzy i energii.

Klimatyzator Trane XR13

Klimatyzator Trane XR13

Klimatyzator Trane XR13 o wartości do 14.5 SEER zapewnia odpowiednią mieszankę chłodzenia i oszczędności energetycznej, co może obniżyć koszty eksploatacji. System klimatyzacji Trane XR13 pomaga dostarczać chłodne powietrze do każdego pomieszczenia w domu, pozwalając Ci się zrelaksować.

 Klimatyzator Trane XR16

Klimatyzator Trane XR16

Działając jako część domowego systemu HVAC, klimatyzator XR16 zapewnia niezawodność oraz wydajność energetyczną, na którą zasługujesz. Do 17 SEER wartości sezonowego współczynnika efektywności energetycznej zapewnia, że Ty i Twoja rodzina może się cieszyć najwyższym komfortem przez cały rok.

 Klimatyzator Trane XL16i

Klimatyzator Trane XL16i

Klimatyzator Trane XL16i o wartości do 16.5 SEER oferuje elastyczny komfort, z możliwością chłodzenia każdego pomieszczenia do odpowiedniej temperatury. Dzięki temu nawet trudne do schłodzenia części Twojego domu będą odpowiednio.przygotowana na letnie upały.

Trane XL18i

Klimatyzator Trane XL18i

Działając jako część systemu hvac w Twoim domu, centralny klimatyzator XL18i oferuje dwustopniowe chłodzenie a konstrukcja obejmuje WeatherGuard™ II i w pełni aluminiową cewkę zewnętrzną Spine Fin, dzięki czemu klimatyzator jest niezwykle trwały i wydajny. Dodatkowo przy ocenie do 18 SEER XL18i sprawia że ten klimatyzator to najlepszy wybór dla Twojego domu.

Klimatyzator Trane XV18

Klimatyzator Trane XV18

Możesz być pewien, że klimatyzator Trane XV18 przy ocenie do 18 SEER będzie precyzyjnie schładzał Twój dom. Ten system klimatyzacji o zmiennej prędkości jest zbudowany tak, aby sprostać najtrudniejszym elementom, jednocześnie obniżając koszty chłodzenia i zapewniając wszechstronny komfort.

Klimatyzator XV20i

Klimatyzator Trane XV20i

Jednostka o zmiennej prędkości XV20i True Comfort jest jednym z najbardziej wydajnych klimatyzatorów o zmiennej prędkości w branży. Nawet w najgorętsze dni precyzyjnie chłodzi Twój dom, zapewniając Ci komfort przez cały dzień. Trane XV20i oferuje aż do 22 SEER wartości sezonowego współczynnika efektywności energetycznej, jest to jeden z najbardziej efektywnych klimatyzatorów jakie możesz kupić.

It’s Hard To Stop a Trane – To nie Tylko Slogan

W laboratorium SEET (System Extreme Environmental Test) w Tyler, TX, produkty Trane przechodzą przez 16 tygodni testów niezawodności i wytrzymałości. Dzięki temu masz pewność że produkty od Trane są najlepsze w swojej klasie. Działalność firmy Trane polega na dostarczaniu systemów energetycznie wydajnych i zorientowanych na środowisko, utrzymujących wysoką wydajność do samego końca użytkowania. Dzięki temu Trane czyni możliwym, by eksploatacja klimatyzatorów w budynkach mieszkalnych i przemyśle funkcjonowały na poziomach o światowej klasie.

Darmowa Wycena – Bez Zobowiązań W Twoim Domu

Jeśli planujesz instalację nowego lub wymianę starego systemu, GSHA Services oferuje bezpłatną, bez żadnych zobowiązań wycenę. Wraz z naszym wykwalifikowanym konsultantem pomożemy zaplanować Ci koszt takiej inwestycji. Pozwól nam zaprojektować najlepszy i najbardziej atrakcyjny finansowo system dla Ciebie.