Instalacja Generatorów Kohler w Chicago i Okolicach

Generatory Kohler są wykorzystywane na całym świecie w domach, pojazdach jak i dużych przedsiębiorstwach. Charakteryzują się niezawodnością, wydajnością oraz wytrzymałością. Na rynek generator Kohler Automatic Power & Light “Power Plant” wszedł w 1920 stając się przełomem w dziedzinie technologi. Spółka do dnia dzisiejszego kontynuuje politykę innowacyjności, jednocześnie zapewniając swoim klientom niedrogie rozwiązania energetyczne we wszystkich segmentach rynku.

Poznaj Generatory Kohler

Generatory w trybie gotowości utrzymują zasilanie podczas awarii. I działają automatycznie.

Generator Kohler 6VSG - 6kW

Generator Kohler 6VSG – 6kW

Instalacja tylko: $6,499*

Generator Kohler 6VSG został specjalnie zaprojektowany dla efektywnego ładowania baterii akumulatorów z energii odnawialnej, wyposażony w telecom i inne zdalne aplikacje.

 Generator Kohler RES - 8kW

Generator Kohler RES – 8kW

Instalacja tylko: $5,999*

Kohler RES o mocy 8kW zapewni niezawodność i wydajność. Kiedy tracisz moc podczas przerwy w dostawie prądu lub burzy, Kohler RES utrzyma pracę najważniejszych urządzeń w Twoim domu.

 Generator Kohler RESA - 14kW

Generator Kohler RESA – 14kW

Instalacja tylko: $7,499*

Najbardziej popularne generatory od Kohler zapewniają wielokrotnie nagradzaną niezawodność i wydajność. Gdy tracisz moc podczas przerwy w dostawie prądu lub burzy, generator Kohler o mocy 14kW utrzymuje pracę urządzeń, dzięki temu działa ogrzewanie lub klimatyzacja i systemy bezpieczeństwa.

 Generator Kohler RESS - 20kW

Generator Kohler RESS – 20kW

Instalacja tylko: $8,499*

Gdy tracisz moc podczas przerwy w dostawie prądu lub burzy, generator Kohler o mocy 20kW utrzyma pracę m.in. 5-ton klimatyzatora, TV/stereo, pokój, sypialnia, łazienka, drzwij garażowe, lodówka, oświetlenie, pompy, biuro, lampy kuchenne czy piec.

Dzięki Gereratorom Kohler Zwiększysz Moc, przy Jednoczesnym Obniżeniu Kosztów Energii

Nieprzewidywalna pogoda jest główną przyczyną awarii zasilania w Stanach Zjednoczonych. Ilość i dotkliwość tych przerw gwałtownie wzrosła w ciągu ostatniej dekady, powodując fizyczne, emocjonalne i ekonomiczne trudności wielu Amerykanów. Domowy Generator Kohler utrzymuje zasilanie podczas awarii. Jest zainstalowany poza domem (tak jak jednostka klimatyzatora) i włącza się automatycznie – bez względu na to, czy jesteś w domu, czy poza nim. Wszystko w ciągu kilku sekund od zaniku zasilania.Dodatkową zaletą domowego generatora jest fakt że pracuje na propanie lub gazie ziemnym.

Darmowa Wycena – Bez Zobowiązań w Twoim Domu

Nie wiesz, jaki rodzaj generatorów Ci potrzeba? Zadzwoń do nas, żeby umówić się z jednym z naszych ekspertów na darmowe konsultacje. Po spotkaniu, wyślemy informacje o całkowitym zapotrzebowanie Państwa domu na energię, oraz ile kopii zapasowej mocy, trzeba mieć w pogotowiu, aby spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.

*Ceny podane nie zawierają wszystkich opłaty, bywają instalację które wymagają dodatkowych obiegów, jeśli jest to konieczne do montażu. Jednak 95% instalacji są standardem, więc podane ceny będą odzwierciedlać podany koszt instalacji. Ostateczny koszt instalacji uzależniony jest od lokalizacji generatora, możliwości dostaw gazu ziemnego dla generatora oraz automatycznego przełącznika źródeł zasilania. Zakłada się, że generator będzie zlokalizowany w odległości 15 stóp od miernika elektrycznego lub głównego panelu elektrycznego oraz w odległości 15 stóp od gazomierza lub odpowiedniej wielkości rury gazowej do generatora. Za wszelkiego rodzaju dodatkowe obiegi gazowe i elektryczne, powyżej tych wartości będzie naliczana dodatkowa opłata. Gazowe i elektryczne połączenia w piwnicach, otwartych przestrzeniach lub innych miejscach są uważane za standardowe instalacje.