24/7 Awaryjna Naprawa Generatorów

GSHA Services, LTD kompleksowa naprawa Generatorów w Chicago, IL. Dla małej firmy, strata związana z przerwą w zasilaniu, może być bardzo dotkliwa. Nawet kilka godzin przestoju może oznaczać mniej klientów, utratę sprzętu czy towarów. Nie zwlekaj zadzwoń do GSHA Services. Nawet jeśli to nie my instalowaliśmy generator, nawet w nocy, to dla nas żaden problem. Wystarczy do nas zadzwonić, a my jak najszybciej przyjedziemy naprawić Państwa generator.

Naprawiamy Wszystkie Marki i Modele Generatorów

W GSHA Services, LTD naprawiamy wszystkie marki czy modele generatorów. Wszyscy nasi technicy i inżynierowie są przeszkoleni, z certyfikatem oraz z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Zawsze zatrudniamy najlepszych po obszernym wywiadzie i testach.

Naprawiamy Wszystkie Marki i Modele Generatorów
Instalujemy, naprawiamy, konserwujemy wszystkie marki i modele pieców gazowych, pieców elektrycznych, klimatyzatorów i generatorów

100% Gwarancji na Wszystkie Zainstalowane przez Nas Generatory

Mimo iż nasze urządzenia są niezawodne, zdarza się że czasem wymagają naprawy. Każdy instalowany przez nas generator posiada umowę serwisową. W tym celu musimy umówić się z Państwem do kontroli generatora trzy miesiące po jego instalacji. Kolejne kontrole związane z prawidłowym utrzymaniem generatora powinny odbywać się co roku. Nasza umowa gwarancyjna uprawnia także do całodobowego serwisu awaryjnego.