Piece Carrier, Instalacja i Sprzedaż w Chicago, IL i Okolicach

Firma Carrier to światowy lider w produkcji zaawansowanych rozwiązań z zakresu ogrzewania, klimatyzacji i chłodzenia. Carrier, stanowiąc część UTC Building & Industrial Systems, ma dostęp do 84 zakładów produkcyjnych na całym świecie oraz wsparcia około 124 000 pracowników pracujących w ponad 170 krajach na sześciu kontynentach. W firmie Carrier nowatorstwo zawsze było jedną z podstawowych wartości. Dzisiaj dysponuje dziewięcioma ośrodkami badań i rozwoju znajdującymi się w pięciu krajach Północnej Ameryki, Europy i Azji. Piece Carrier, szeroki wybór systemów ogrzewania Carrier. Oferujemy wszystkie trzy linie pieców – Comfort Series, Performance Series, Infinity Series

Piece z Serii Carrier Comfort

Modele z serii Comfort to najbardziej przystępne cenowo piece gazowe Carrier, które mogą osiągnąć wydajność energetyczną aż do 95,5% AFUE. Jednostopniowe z silnikiem dmuchawy o stałej prędkości to standard w każdym urządzeniu z serii Comfort. Wszystkie modele serii Comfort są objęte 10-letnią ograniczoną gwarancją na części.

Piec Gazowy Carrier Comfort 80

Piec Gazowy Carrier Comfort 80

Instalacja tylko: $1,399*

Comfort 80 Carrier 58STA to jednostopniowy, jednobiegowy piec gazowy, który ogrzewa z 80% AFUE (roczna efektywność wykorzystania paliwa). Posiada dwa wymienniki ciepła, aby zapewnić maksymalne ogrzewanie i wydajność.

 Piec Gazowy Carrier Comfort 92

Piec Gazowy Carrier Comfort 92

Instalacja tylko: $2,399*

Piec gazowy Carrier Comfort 92 59SC2 dzięki ocenie wydajności 92% AFUE zapewni Ci ciepło przez całą zimę. Posiada dwa wymienniki ciepła, aby zapewnić maksymalne ogrzewanie i wydajność. To urządzenie można zainstalować w górę, w dół lub w poziomie.

 Piec Gazowy Carrier Comfort 96

Piec Gazowy Carrier Comfort 96

Instalacja tylko: $2,799*

Piec gazowy Comfort 95 Carrier 59SC5 to jednostopniowy, jednobiegowy piec gazowy, który ogrzewa się z 95% AFUE (roczna efektywność wykorzystania paliwa). Oznacza to, że za każdy dolar wydany na gaz ziemny ponad 95 centów jest wykorzystywanych do ogrzewania domu. Posiada dwa wymienniki ciepła, aby zapewnić maksymalne ogrzewanie i wydajność.

Piece z Serii Carrier Performance

Ciche i wydajne piece gazowe z serii Performance można łatwo zainstalować w wielu zastosowaniach i przestrzeniach. Niektóre modele Performance mają możliwość pracy w „trybie niskim” nawet przez 90 procent czasu, co skutkuje dużymi oszczędnościami energii, podczas gdy dom pozostaje całkowicie ogrzany.

 Piec Gazowy Performance 80

Piec Gazowy Carrier Performance 80

Instalacja tylko: $2,899*

Carrier Performance 80 58CTW to dwustopniowy piec gazowy o zmiennej prędkości, z wydajnością energetyczną na poziomie 80% AFUEj. Posiada dwustopniowe ogrzewanie, dzięki czemu piec może pracować w niskim stopniu do 90% czasu. Praca na niskim poziomie nie tylko zapewnia większą wygodę w domu, ale także ekonomiczny sposób ogrzewania domu.

 Piec Gazowy Carrier Performance 90

Piec Gazowy Carrier Performance 90

Instalacja tylko: $2,499*

Wydajny piec gazowy Carrier 59SP2 to jednostopniowy, wielobiegowy piec gazowy, który ogrzewa z 92% roczną wydajnością wykorzystania paliwa AFUE i może pomóc w zwiększeniu współczynnika sprawności sezonowej, w połączeniu z kompatybilnym zewnętrznym systemem klimatyzacji Carrier.

 Piec Gazowy Carrier Performance 95

Piec Gazowy Carrier Performance 95

Instalacja tylko: $3,299*

Performance 96 Carrier 59TP6 to dwustopniowy, wielobiegowy piec gazowy, który ogrzewa z 96% AFUE (roczna efektywność wykorzystania paliwa). Oznacza to, że za każdy dolar wydany na gaz ziemny ponad 95 centów jest wykorzystywanych do ogrzewania domu. Posiada dwa wymienniki ciepła, aby zapewnić maksymalne ogrzewanie i wydajność. To urządzenie można zainstalować w górę, w dół lub w poziomie.

Piece z Serii Carrier Infinity 

Dzięki technologii dmuchawy o zmiennej prędkości piece gazowe Infinity Series pracują bardzo cicho i charakteryzują się wysoką wydajnością. Są wyposażone w wyjątkową technologię Comfort Fan ™ firmy Carrier, która zapewnia większą kontrolę nad poziomem komfortu i zużycia energii w domu.

 Piec Gazowy Carrier Infinity 80

Piec Gazowy Carrier Infinity 80

Instalacja tylko: $4,199*

Infinity 80 Carrier 58CVA oferuje niezrównany komfort dzięki technologiom ComfortHeat™ i IdealHumidity™ oraz wydajności energetycznej 80% AFUE. Posiada dwustopniowe ogrzewanie, dzięki czemu piec może pracować na niskich obrotach do 90% czasu. Praca na niskim poziomie nie tylko zapewnia większą wygodę w domu, ale także ekonomiczny sposób ogrzewania domu. To urządzenie można zainstalować w górę, w dół lub w poziomie.

 Piec Gazowy Infinity 96

Piec Gazowy Carrier Infinity 96

Instalacja tylko: $4,799*

Dwustopniowy piec gazowy Infinity 96 Carrier 59TN6 z technologią Heat Technology®. Dzięki rocznej wydajności (AFUE) sięgającej 96,7% dwustopniowy piec gazowy Infinity 96 zapewnia wyjątkowe oszczędności w porównaniu ze standardowym piecem. Praca na niskim poziomie nie tylko zapewnia większą wygodę w domu, ale także ekonomiczny sposób ogrzewania domu.

Piec Gazowy Carrier Infinity 98 z technologią Greenspeed™ Intelligence

Piec Gazowy Carrier Infinity 98 z technologią Greenspeed™ Intelligence

Instalacja tylko: $4,999*

Infinity 98 59MN7 to najbardziej wyrafinowany piec w historii firmy Carrier. Ma do 97,4% AFUE. Posiada inteligencję Greenspeed®, która w połączeniu z układem sterowania Infinity firmy Carrier umożliwia zmianę mocy wyjściowej na potrzeby domowe poprzez regulację o 1% pojemności między 40 a 100%, co daje niezwykłą wydajność energetyczną. Ten wysokowydajny piec gazowy Carrier zapewnia także 3,5-krotnie ściślejszą kontrolę temperatury niż piece jednostopniowe. To urządzenie można zainstalować w górę, w dół lub w poziomie.

Wysokowydajne Piece Carrier

Precyzyjnie skonstruowane piece gazowe Carriera zapewniają całoroczną efektywność energetyczną dzięki wysokim parametrom AFUE i energooszczędnym silnikom dmuchaw. Im wyższy wskaźnik AFUE, tym bardziej piec jest energooszczędny = więcej pieniędzy zaoszczędzisz. Oferujemy wybór pieców Carrier ze wszystkich 3 linii: Infinity, Performance i Comfort.

Certyfikat ENERGY STAR®

Niektóre piece Carrier posiadają certyfikat ENERGY STAR®, dzięki któremu piec może kwalifikować się do federalnych ulg podatkowych na energię i rabatów lokalnych.

Darmowa Wycena – Bez Zobowiązań W Twoim Domu

Jeśli planujesz instalację nowego lub wymianę starego systemu, GSHA Services oferuje bezpłatną, bez żadnych zobowiązań wycenę. Wraz z naszym wykwalifikowanym konsultantem pomożemy zaplanować Ci koszt takiej inwestycji. Pozwól nam zaprojektować najlepszy i najbardziej atrakcyjny finansowo system dla Ciebie.

*Cena dotyczy najmniejszej dostępnej wielkości pieca, w tym wszystkich dostępnych rabatów. Obliczenie obciążenia grzewczego jest konieczne, aby określić prawidłowy rozmiar pieca do zainstalowania w domu.